PE15A1052
- Mfr.Part #
- PE15A1052
- Datasheet
PE15A1052
- Description
- LNA 2.2DB NF10 TO 1GHZ SMA
- Stock
- 2
- Current - Supply :
- 88mA
- Frequency :
- 10MHz ~ 1GHz
- Gain :
- 51dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.2dB
- P1dB :
- 13dBm
- Test Frequency :
- 10MHz ~ 1GHz
- Voltage - Supply :
- 11V ~ 15V